Jack and Jill went up the hill to fetch a pair of Jordan’s. Jack and lived 10 miles away from Jill, and Jill lived 5 miles away from the train station. Bus fare for one is $3.00 one way. Jack and Jill got on the bus, headed for the train station. A train ticket cost $5.00 round trip; Jack and Jill get on the train heading towards the hill. Jack got hungry so did Jill so they got off the train to Chik-Fil-A. Jack order a number one with no cheese, and lemonade for 7.43, and Jill ordered a number ...